محل تبلیغات شما

خیلی وقتها خیلی اشتباهات داشتم توی زندگیم.

ولی هیچ وقت نخواستم با آبروی کسی بازی کنم. خیلی اذیت شدم. ولی کسی رو اذیت نکردم. توی زندگی ۱۷ ساله ام با ایکس هیچ وقت مشکل مادی نداشتم خداروشکر. همیشه ضرب المثل بودم. با وجود مشکلات همیشه حفظ ظاهر کردم. جانم عزیزم از دهنم نمی افتاد . دلم نمیخواست کسی مشکلم رو بفهمه. 

خب من قبل ازدواجم قرار بود عروس کسی بشم که سالهاست جز حسرتش چیزی برام نمونده. ایکس با اومدنش باعث شد مامانم یک کلام بشه که فقط همین. حالا جالبش اینه که با ایکس خیلی میونه خوبی نداره. اگه پست های قبل رو خونده باشید میدونید چی میگم.و برعکس با اون آقا هنوز که هنوزه رابطه دارن و حتی به گفته خودشون مثل پسرش دوسش دارن.

تمام این سالها من سوختم و نتونستم فراموش کنم .

ولی توی دل خودم نگه داشتم. خواستم بسازم.با زندگیم.با ایکس. با روزگار. ایکس در حالت عادی مرد بدی نیست. حتی میتونم بگم از لحاظ وجهه اجتماعی ایده آل خیلیاس.خیلی از اقوام و فامیل خودم همیشه بهم گفتن آرزوشونه جای من باشن. ولی کسی خبر نداره از رفتارای متناقضش. گاهی انقدر خوب که فکر میکنی فرشته اس و گاهی انقدر وحشتناک که فکر میکنی شمر جلوت ایستاده. بارها پیش اومده که حاجی اومده بالا و منو از زیر دستش بیرون کشیده. 

یه بار انقدر سرخورده بودم که جلوی حاجی بهش گفتم نمیدونم چرا وایسادم و دارم این. همه حقارتو تحمل میکنم و زندگی میکنم.بهش گفتم ازش متنفرم.با گریه داد می زدم و میگفتم.حاجی در خونه رو بسته بود که مامانش اینا و بقیه نیان بالا. وقتی اینا رو گفتم و ایکس دوباره اومد طرفم که بهم بزنه حاجی دستشو گرفت و گفت اگه یک بار دیگه دستت روش بلند بشه گورتو خودم میکنم. خدا میدونه با وجود این چیزا بازم هیچ وقت نخواستم حتی فکرشو کنم که چپ برم.

کاش جراتشو داشتم و میگفتم به جاریم به ایکس. 

ولی ندارم و نمیگم بهشون.

در عوض به حاجی میگم. میگم اگه مردی همونجور که تا حالا تحمل کردی از حالا به بعد هم تحمل کن و منو بی خیال شو . میگم

اگه راست میگی و دوستم داری بذار زندگیمو کنم و آزارم نده و عشقتو توی دلت نگه دار.میگم خودت دیدی من ۱۷ سال عذاب کشیدم‌ دیگه بسمه. اگه مرد باشه قبول میکنه.اگر نباشه که  همین جوری ادامه بده تا خسته بشه.

چون من نمیتونم به کسی بگم. نمیتونم ثابت کنم.محلش نمیدم. روابطمون رو تا جایی که بشه محدود میکنم. 

میگذره این روزا.

دعام کنید.

پ.ن: عمه جانم، لطفا آدرس رو برام بذار .ممنونم ازتون.

من و سکوت و شب و جاده و کی بهتر از تویی که داره تکرار میشه...

هر دم از این باغ بری میرسد...

خسته تر از خسته ام

رو ,ایکس ,کسی ,حاجی ,کنم ,خیلی ,با ایکس ,هیچ وقت ,گاهی انقدر ,ولی کسی ,و میگفتم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

" آری به علم ..."